Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Katrynka - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

15 375 000 zł10 763,60 m² 1 428,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nieruchomość położona na terenie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej na Podlasiu, w bliskiej odległości od drogi krajowej Białystok - Augustów i przejść granicznych do.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł3 794 m² 126,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Katrynka

Katrynka,podlaskie

480 000 zł3 794 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Katrynce o powierzchni 3794 m2. Idealne miejsce dla osób szukających spokojnej okolicy z bliskością natury. Działka położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Katrynka

Katrynka,podlaskie

940 000 zł8 919 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny grunt w miejscowości Katrynka. Powierzchnia działki to 8919 m2. Położona jest na terenie, na którym obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Katrynka

Katrynka,podlaskie

890 000 zł9 902 m² 89,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna (9 902m2) W katrynce! Nieruchomość położona w gm. Wasilków na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren przeznaczony został pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Katrynka

Katrynka,podlaskie

393 500 zł4 277 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** działka budowlana W katrynce! *** Zapraszam serdecznie na prezentację malowniczo położonych działek w miejscowości Katrynka. Są to działki, objęte miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Katrynka

Katrynka,podlaskie

849 000 zł9 902 m² 85,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta, której największym atutem jest zdecydowanie lokalizacja! Nieruchomość gruntowa o powierzchni 9902 m2 położona w miejscowości Katrynka, w gminie Wasilków, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Katrynka

Katrynka,podlaskie

190 000 zł2 871 m² 66,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka z warunkami zabudowy, o przeznaczeniu na budownictwo jednorodzinne lub działalność gospodarczą nieuciążliwą. Położona na skraju Puszczy Knyszyńskiej, 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Katrynka

Katrynka,podlaskie

160 000 zł4 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Pilnie sprzedam po bardzo okazyjnej cenie nieruchomość budowlano-inwestycyjną bezpośrednio przy drodze publicznej-krajowej. Dostepne media-prąd (50m od działki) oraz szambo na działce, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katrynka

Katrynka,podlaskie

659 000 zł304 m² 2 167,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 229 m²

Klimatyczny dom , położony w otulinie Puszczy Knyszyńskiej. Ciche ,spokojne miejsce ,idealne dla osób kochających przyrodę, obcowanie z naturą ,a jednocześnie - położone zaledwie 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Katrynka

Katrynka,podlaskie